Mardin Turkey Tours

Co oznacza Złoty Trójkąt Mezopotamii?

Samorządy lokalne w regionie uruchomiły ruch turystyczny pod nazwą „Złoty Trójkąt Mezopotamii” i zjednoczyły się, aby wspierać działalność turystyczną w regionie i rozwijać ją w określonej kolejności. Te prowincje to Mardin, Diyarbakir i Sanliurfa. Uważam za przedwczesne rozpoczęcie reklamy lub badania na temat Mezopotamii poprzez zgrupowanie tych prowincji w jeden klaster. Chociaż w przeszłości była dobrze znana zagranicznym turystom i światu, równina mezopotamska nie przyciąga uwagi nowego pokolenia za granicą tak jak w Turcji. Osoby, które odwiedziły ten region jako turyści zagraniczni w poprzednim okresie, są teraz o 10 lat starsze i nie jest jasne, czy są w stanie je odwiedzić, a nawet jeśli to zrobią, to nie jest jasne, czy przyjadą ponownie. Dlatego uważam, że nowe przełomy należy łączyć z bardziej popularnymi pobliskimi celami podróży, a nie w formie grupowania, i powinno się to odbywać poprzez tworzenie unii sił. Nasz region ma już za sobą dość złych dni i widział takie, w których potencjał turystyczny w kraju i za granicą jest „zerowy”, po czym prace do wykonania trzeba wykonywać dłużej i solidniej zgodnie z regionem.

Należy zaplanować mieszane wycieczki i regionalne wycieczki długoterminowe, biorąc pod uwagę Nemrut Tours, Cappadocia Tours, Gaziantep Tours, Van Tours, Kars Tours i Hatay Tours znajdujących się w pobliżu regionu Mezopotamii, aby te wycieczki zwiększyły liczbę noclegów i całkowite wydatki. W tym przypadku Şanlıurfa Tours, Göbeklitepe Tours, Diyarbakır Tours i Mardin tours w regionie generują znacznie wyższe zatrudnienie i stają się głównym dochodem regionu.

Region południowo-wschodniej Anatolii w Turcji to miejsce, które nie każdy może odwiedzić ze względu na przerwę w sezonach turystycznych spowodowaną pechem. Potencjał turystyczny w regionie zaczyna się od turysty lokalnego, a następnie zaczyna być odkrywany przez turystów zagranicznych, tworząc potencjał na całym świecie. Chociaż ten region będzie dobry w tym roku w 2020 roku, tym razem sezon turystyczny został przerwany i wstrzymany z powodu pandemii na świecie. Wszystkie rozpoczęte w regionie krajowe i międzynarodowe prace turystyczne zostały jedynie wprowadzone w stan gotowości, podczas gdy na tym etapie można było dokonać bardziej szczegółowego planowania.

Zamiast promować sam region, należy go promować poprzez promocję i tworzenie wspólnych tras przez punkty odwiedzane przez cały świat, takie jak Kapadocja, która jest mu bardzo bliska. Dzięki nowym trasom, które opracowaliśmy z naszymi zagranicznymi agentami, mamy szansę wprowadzić Mardin do wielu innych krajów. Łącząc je w postaci Kapadocji, Nemrut, Gaziantep, Şanlıurfa i Mardin, niespecyficznych dla Gap czy Mezopotamii, wykazujemy się odwagą i od 4 lat kontynuujemy napływ turystów zagranicznych w nasz region. Po tych mieszanych wycieczkach widzimy, że zapotrzebowanie na wycieczki indywidualne i grupowe w Mardin i Şanlıurfa zaczęło rosnąć.

Fakt, że samorządy skupiają się bezpośrednio na regionie Mesopotamian Tours, faktycznie sprawia, że ​​region jest na początku pozostawiony sam sobie, ponieważ łatwiej i bardziej realnie jest przenieść się ze znanego miejsca do nieznanego bliskiego miejsca, jednocześnie wykonując pracę turystyczną w Mezopotamii region, którego nie znają turyści zagraniczni, zaprasza bezpośrednio do nieznanego im regionu. Ze względu na uprzedzenia turystów zagranicznych do regionu, studia te nie mogą wykraczać poza promocję. Jeśli pożądane jest przeprowadzenie solidnych badań w regionie, przede wszystkim należy rozpocząć wycieczki po butikach i promocje od międzynarodowych destynacji, takich jak Kapadocja, do regionu Mezopotamii. Łatwiej jest przywieźć turystę z Kapadocji do Mardin niż bezpośrednio do Mardin przywieźć turystę przyjeżdżającego do Turcji. Widzimy, że ta metoda stopniowo odnosi sukcesy w naszych wycieczkach, mam nadzieję, że władze lokalne zaczną stosować tę samą metodę, biorąc pod uwagę tę sugestię. W przeciwnym razie znów będziemy sami w tym biznesie i włożymy w to więcej wysiłku. Jesteśmy jednak na to gotowi.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
×